Szkolenie bezpiecznej jazdy

Szkolenie bezpiecznej jazdy Szkoła bezpiecznej jazdy była stworzona w celu przeprowadzania szkoleń oraz treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy przeprowadzane jest mobilnie w każdym miejscu. Bezpieczna jazda oznacza zmniejszenie ryzyka drogowego poprzez eco driving i defensive driving. Kurs bezpiecznej jazdy to kurs eco driving i szkolenie defensive driving. Nauka bezpiecznej jazdy to szkolenie eko driving w czasie zajęć w ruchu drogowym. Jazda defensywna bazuje na prognozowaniu zagrożeń i rozmyślnie ich unikanie przez taktykę i technikę jazdy. Szkolenie jazdy defensywnej jest bardzo często zamawiane przez firmy i organizacje. Szkolenie flotowe organizujemy na dowolnych pojazdach. Wielu uczestników naszych zajęć uważa szkolenie floty za najciekawsze zajęcia. Nowym produktem jest szkolenie antypoślizgowe, czyli jazda nieprzekraczająca granicy przyczepności. Trening poślizgu jest najbardziej efektownym szkoleniem uwalniającym ogromne ilości endorfin. Moto szkolenie organizowane przez naszych instruktorów na długo zostanie w pamięci uczestników. Oferujemy event motoryzacyjny jako promocję bezpieczeństwa na drodze na całkowitym luzie. Moto event jest tworzony dzięki symulatorom bezpiecznej jazdy.

Szczegóły strony szkolabezpiecznejjazdy.pl:

Podlinkuj stronę szkolabezpiecznejjazdy.pl:

Szkolenie bezpiecznej jazdy

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy z pierwszej pomocy »

  PU STARDAS BHP specjalizuje się w organizacji pełnych szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Współpracując z naszą firmą mają Państwo gwarancję rzeczowej obsługi. Naszym atutem jest możliwość negocjacji cen. Proponujemy organizacji szkolenia na terenie naszej firmy. Prowadzimy szkolenia m. in. w Krakowie.

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Langolian Szkolenia SQL Oracle VBA »

  Na stronie internetowej firmy Langolian można znaleźć interesujące szkolenia i kursy przeznaczone w pierwszej kolejności dla przedsiębiorstw i instytucji. Znaleźć można szkolenia z programów pakietu MS Office ( Excel, programowanie VBA Visual Basic for Applications, Word, PowerPoint, MS Access). Kolejna grupa to kursy z baz danych Oracle, MySQL, MSSQL, PostgreSQL. Kursy są prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Uczymy programowania za pomocą SQL i PL/SQL. Szkolenia są realizowane głównie w Poznaniu i Wrocławiu ale można je znaleźć także w innych miastach takich jak Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca Poznań »

  Jesteśmy drużyną dyplomowanych, posiadających spore doświadczenie nauczycieli tańca. Prowadzimy zajęcia w największym studio tańca w Poznaniu. Naszą misją jest jakość i sympatyczna aura. Zajęcia tańców standardowych, latynoamerykańskich (salsa cubana, salsa solo) i współczesnych. W ofercie również kursy tańca weselnego dla planujących ślub i lekcje dla dzieci i mam. Zapisy online. Szkoła tańca Art of Move zachęca do współpracy firmy i instytucje – oferujemy organizację tematycznych wieczorków (latynoskie, brazylijskie, francuskie, hiszpańskie, gangsterskie, na plaży, japońskie, afrykańskie, amerykańskie, kubańskie, lata 20/30, 50/60, 80) oraz pokazy mody i wieczory w wielu gatunkach tanecznych. Szkoła prowadzi wynajem sal.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wesoła »

  Do szkoły lingwistycznej Solid ma możność zapisać się każdy, między innymi dorosły, uczeń liceum oraz dziecko od lat 3. Każdy może wybrać, w jak wieloosobowej klasie pragnie pobierać naukę języka obcego. Można zarejestrować się na zajęcia pojedyncze oraz zespoły co najwyżej 6-osobowe. Lekcje prowadzone są znanymi, a również efektywnymi podejściami, to znaczy: sposób Callana, standardowy instruktaż gramatyki oraz konwersacje. To, jakim sposobem pedagodzy będą szkolić zależy od stanu wiedzy języka obcego. Dla niewprawnych zaleca się instruowanie gramatyki, a dla wszystkich innych konwersacje innymi słowy strategię Callana.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Przedstawiana szkoła to prestiżowy ośrodek kształcenia kierowców. Nasza szkoła to efektywna nauka jazdy w mieście Wrocław. Cena kursu obejmuje potrzebne materiały i pomoce dydaktyczne. Wyróżnia nas jednostkowe podejście do każdego z naszych kursantów. Dokładamy wszelakich starań, by wciąż podnosić jakość naszych usług. Proponujemy teoretyczne i praktyczne zajęcia w sympatycznej atmosferze. Wszystkie lekcje prowadzone są przez doświadczoną i rzetelną kadrę pracowników. Przygotowujemy uczniów do bezpiecznej jazdy w każdych warunkach drogowych.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Jeżeli interesuje cię miarodajna nauka angielskiego, zaznajom się z naszą ofertą. Wrocław to miasto, gdzie prowadzimy kursy na różnych stopniach zaawansowania. Polecamy angielski dla firm o różnym profilu działalności. Klienci szkoły mają do dyspozycji doświadczonych native speakerów. Kursy prowadzone są w małych grupach, co sprzyja przyswajaniu wiedzy. Organizujemy darmowe lekcje pokazowe. Swoją ofertę dedykujemy osobom zaciekawionych wysoką jakością nauczania.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Bydgoszcz »

  Przyszły kierowco! Oczekujesz specjalistycznego i pewnego przygotowania do państwowych egzaminów na prawo jazdy? Zapoznaj się z ofertą Szkoły Jazdy Ekspert, która funkcjonuje na terenie Bydgoszczy. Dzięki naszej pomocy nabędziesz potrzebne umiejętności, które pozwolą Ci otrzymać wymarzony dokument. Przeprowadzamy lekcje teoretyczne z zakresu zasad Prawa o Ruchu Drogowym. W czasie praktycznej nauki prawidłowego poruszania się w ruchu drogowym poruszania będziesz jechać samochodem marki Nissan Micra.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • MUBU Kursy - Kurs Wizażu »

  MUBU Kursy jest doskonałą szkołą wizażu, połączoną razem ze studiem piękności. Miejsce to pozostało przede wszystkim poświęcone dla osób, które są zainteresowane podniesieniem umiejętności, w dziedzinach makijażu oraz krawiectwa. Kurs Wizażu Profesjonalnego jest przeznaczony dla ludzi, którzy pragną mieć zawód wizażysty. Szkolenie zostało podzielone na dwie profesjonalne sesje zdjęciowe i plan filmowy. Kursy wizażu Warszawa przygotują Cię więc idealnie do pracy.

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekol-Bhp - Szkolenia bhp i kursy bhp »

  EKOL-BHP to znana na rynku krajowym firma usługowo doradcza specjalizująca się w przeprowadzaniu szkoleń w zakresie bhp. Poza tym organizuje kursy pomocy przedmedycznej oraz wszechstronną obsługę firm z zakresu BHP. Szkolenia prowadzone są zarówno metodą standardową jak i w formie on-line. Firma oferuje też stworzenie dokumentacji oceny ryzyka zawodowego, postępowania z wypadków przy pracy oraz doradztwo z zakresu bhp i ppoż.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • ODTJ Rajder - Szkolenie kierowców pojazdów uprzywilejowanych »

  Kurs dla pracowników ochrony przewożących pieniądze złożony jest z części teoretycznej i praktycznej, w trakcie której sprawdzone zostaną umiejętności kierowania pojazdem w warunkach specjalnych. Otrzymane podczas szkolenia uprawnienia są konieczne, aby rozpocząć pracę na stanowisku kierowcy konwojującego wartości pieniężne. Kurs podstawowy złożony jest z 11 godzin, a szkolenie uzupełniające trwa 11 godzin.Uczestnicy szkolenia otrzymają wyspecjalizowane materiały szkoleniowe.

  Data dodania: 15 03 2016 · szczegóły wpisu »