Detektyw Piotr Kościelny

Detektyw Piotr Kościelny Biuro detektywistyczne Piotra Kościelnego działa na rynku od 2006r.
Biuro działa na podstawie licencji nr 0000396 oraz koncesji MSWiA: RD-25/2008
Współpracujemy z innymi biurami detektywistycznymi na terenie całej Polski, dzięki czemu możemy zagwarantować szybkie i sprawne działanie, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu kosztów.
Nasi detektywi specjalizują się w sprawach obyczajowych, związanych z niewiernością małżeńską. Nasi detektywi mogą także być świadkami w sprawach sądowych.
Biuro detektywistyczne organizuje także kursy dla osób ubiegające się o uzyskanie licencji detektywa oraz kursy dokształcające dla detektywów
Firma prowadzi także szkolenia z zakresu sposobów przeciwdziałania przemocy i szkolenia poprawiające bezpieczeństwo kobiet.

Szczegóły strony www.detektyw-koscielny.pl:

Podlinkuj stronę www.detektyw-koscielny.pl:

Detektyw Piotr Kościelny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kamerzysta Warszawa »

  Mamy przyjemność przedstawić fachowe Studio Film Video, które namacalnie podsuwa sposobność zamówienia wyćwiczonego kamerzysty na ślub lub inną wiekopomną dla Państwa uroczystość. Zakres pracy Studio Film Video szerzy się na cały kraj, ale chcemy zwrócić szczególną uwagę na północną część Polski - na takie miejscowości takie jak Gdańsk, Toruń, Inowrocław, Grudziądz, Poznań a także Łódź. Proponowane przez Studio Film Video rejestrowanie na kamerze jest doskonałej klasy, dlatego że wykonujemy naszą pracę jedynie na sprzęcie pierwszorzędnej jakości oraz zawodowych programach do edycji i obróbki obrazu, z pomocą czego zrobiony materiał filmowy zabawi w Państwa pamięci na długo.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Warszawa »

  Step-Tech rekomenduje swą ofertę jako renomowane pogotowie komputerowe. Ten serwis komputerowy proponuje darmowy dojazd do klienta na terenie miasta Warszawa. Oferta obejmuje m.in. usuwanie wirusów oraz naprawę uszkodzonych programów. Niniejszy serwis gwarantuje pełną diagnostykę oraz testowanie sprzętu. Ważne miejsce wśród usług zajmuje konfiguracja systemu operacyjnego. W zakres oferty tej firmy wchodzi nawet projektowanie stron internetowych. Nad wysoką jakością usług czuwa doświadczony zespół informatyków.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób Kraków »

  Firma transportowa, Bus Rental, zachęca do skorzystania ze swojej oferty. Oferujemy bezpieczny przewóz osób na obszarze miasta Kraków. Zapewniamy nowoczesny tabor komfortowo wyposażony według najnowszych standardów. Prowadzimy transfery z lotniska w Balicach do centrum Krakowa. Oprócz przewozu osób proponujemy też wypożyczanie busów. Warunki wypożyczenia aut dostawczych są bardzo atrakcyjne. Najistotniejszym celem naszej działalności jest stałe podnoszenie jakości usług. Prowadzimy profesjonalną obsługę firm, biur podróży i osób indywidualnych.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firmy sprzątające Poznań »

  Seti z Poznania organizuje analizy kadrowe, ewidencję nieobecności pracowniczych. W ten sposób odciąża spółki i tym samym polepsza ich działanie. Seti para się sprzątaniem biur. To najistotniejszy fundament jej działalności. Wydajność usług porządkowych poświadczona jest zaś certyfikatem ISO. Firma doradza jak redukować koszty zatrudnienia. Na prośbę zainteresowanych stara się o zwrot kosztów z PFRON.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikacja GOST »

  Mika to propozycja dla przedsiębiorstw działających w kierunku poszerzenia swojej aktywności, tak usługowej jak i produkcyjnej, o rynki Europy Wschodniej i Azji Centralnej. Jej pracownicy mają szeroką wiedzę prawną i marketingową, ułatwiającą efektywne pojawienie się nowych firm na rynkach rosyjskojęzycznych. Każdą współpracę rozpoczyna badanie rynku m.in. w celu oceny docelowej grupy odbiorców. Następnie budowana jest baza firm, potencjalnych partnerów, z którymi będą prowadzone negocjacje. Na koniec pozostawia się kwestie organizacyjne dotyczące reklamy, sprzedaży i rozprowadzania produktu. Dużą wagę przywiązuje się do kwestii certyfikacji, ważną ze względów prawnych, a trudną do zrozumienia dla klientów z innych części Europy. Dbałość o przystosowanie produktów do norm Federacji Rosyjskiej, to cecha wyróżniająca firmę Mika. Ich klienci mogą liczyć na wszechstronną opiekę, gwarantującą sukces.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Money - Kantor Bydgoszcz »

  Posiadasz walutę i chcesz ją wymienić po najlepszym wynegocjowanym kursie? Sprawdź kantor Money, dzięki któremu wymiana walut jest korzystna dla obu stron. W Money zakupisz Euro, Franki, a oprócz tego Dolary po najlepszych kursach w Bydgoszczy. Doświadczenie pracowników oraz ugruntowana pozycja na rynku została doceniona poprzez wielu nabywców.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skiptrans - Kontener na śmieci Wrocław »

  Przedmiotem działalności Skiptrans jest obiór odpadów w kontenerach od miejsca wytworzenia do firm zajmujących się utylizacją. Firma wywozi gruz z rozbiórek, śmieci wielkogabarytowe, ziemie z wykopów, odpady budowlane oraz pozostałe. Obsługuje ona głównie teren Wrocławia wraz z okolicami.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekowent-Instal - Rekuperacja Warszawa »

  Firma nasza powstała aby świadczyć usługi w zakresie sprzedaży, montażu, projektowania, serwisu instalacji wentylacyjnych. Proponujemy Państwu najnowsze rozwiązania oparte na rekuperatorach czołowych firm europejskich. Głównym zadaniem montowanych przez nas instalacji jest zapewnienie mieszkańcom komfortu życia w oszczędnym domu. Współpracując z nami możecie Państwo być pewni profesjonalnego wykonania zleconych usług, atrakcyjnych cen oraz opieki gwarancyjnej i serwisowej.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobrucki - Wynajem autokarów w Sopocie »

  Wyszukując autokaru do wynajęcia powinieneś w pierwszej kolejności zaznajomić się z naszą ciekawą propozycją. Przygotowaliśmy ją dla osób, dla których istotne jest bezpieczeństwo oraz koszt podróży. Jesteśmy kompetentnym przedsiębiorstwem, toteż jesteśmy w stanie przeprowadzić przewóz osób do wybranego miejsca w Polsce oraz za granicą. Zaoferujemy Ci notabene interesujące ceny, ekskluzywny oraz wygodny autokar.

  Data dodania: 12 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • WYPOZYCZNAMIOT.PL - Namioty magazynowe »

  Witaj, trafiłeś na opis usług wypożyczalni namiotów zwykłych i halowych. Firma zlokalizowana jest w miejscowości Buczek. Mogą Państwo zamawiać duże hale namiotowe a również zwykłe namioty na imprezy kulturalne, dożynki, targi. Dane kontaktowe jak adres oraz numer telefonu są dostępne na podstronie serwisu www. Wypożyczalnia namiotów prezentuje asortyment na stronie internetowej, na której są zdjęcia dostępnych namiotów oraz ich wymiary i ceny wynajmu.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »