prev
Lekarz medycyny Adriana Łukasik propaguje swoje działania hasłem dermatolog Mszana Dolna. Uzyskała wykształcenie na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uzupełniła je specjalistycznymi kursami. Dzięki temu, oraz dużemu doświadczeniu świadczy liczne usługi. Jedną z nich jest zamykanie naczynek Mszana Dolna. Do kolejnych należy zwalczanie cellulitu, nadpotliwości i rozstępów. Istotne miejsce w ofercie zajmują zabiegi laserowe Mszana Dolna. To oczywiście nadal nie koniec dostępnych opcji.
Wyświetleń: 401 / Kliknięć: 4 / Szczegóły wpisu
Często uprawianie ulubionego hobby wiąże się z zakupem odpowiedniego obuwia. Takiego jak na przykład buty trekkingowe. Starannie dobrane modele znajdują się w ofercie sklepu Kaiteki. Równie dużą kategorię produktową tworzą buty militarne. Polecane miłośnikom survivalu i wojskowości. Wiele osób zainteresują trwałe mokasyny żeglarskie. Co ważne, Kaiteki nie ogranicza się do sprzedaży obuwia dla hobbystów. Dostępne są także wysokiej jakości buty do lasu. Dla kogo zostały stworzone? W głównej mierze są to buty dla leśników codziennie pracujących w trudnym terenie.
Wyświetleń: 128 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
next

Regulamin:

 1. Dodawanie stron do katalogu i jego przeglądanie jest darmowe.
 2. Moderowanie dodanych wpisów jest odpłatne.
 3. Administracja przewiduje bezpłatną moderację dla wpisów dodanych w określonym przedziale czasowym. Informacja o przedziale czasowym, w którym będzie udostępniona ta możliwość zostanie zamieszona w oknie dodawania wpisu oraz na stronie regulaminu katalogu.
 4. Dopisywana strona musi mieć unikalny, nigdzie nie używany opis. Strony z powielonym opisem będą kasowane, a opłata za moderację wpisów nie będzie zwracana.
 5. Administracja zastrzega sobie zezwolenie do edycji bądź wykreślenia wpisu bez podania przyczyny.
 6. Wpisy są widoczne w katalogu po przejrzeniu przez administrację.
 7. Info o dokonanej moderacji wysyłamy w wiadomości e-mail.
 8. Jeśli zaistniała konieczność edycji bądź wyeliminowania wpisu skontaktuj się z administracją z adresu e-mail przypisanego do niego.
 9. Administracja katalogu nie ponosi odpowiedzialności za wpisy, a w szczególności za treści ich opisów.
 10. Sex shopy, strony związane z hazardem i niezgodne z polskim prawem będą kasowane.
 11. Blogi będą akceptowane wyłącznie pod warunkiem dodania ich do kategorii lub podkategorii blogi.
 12. Wpis musi posiadać opis i tagi powiązane z tematyką strony.
 13. Wpis nie może zawierać w treści błędów ortograficznych ani nadużyć pisania DRUKOWANYMI LITERAMI.
 14. Adresy www przypisane do wpisów muszą kierować na stronę główną. Podstrony i subdomeny mogą nie zostać zaakceptowane.

Najbliższe terminy dodania wpisu z darmową moderacją:

 • 2021-01-25 14:00 - 17:00 wtorek
 • 2021-02-04 06:00 - 09:00 piątek
 • 2021-02-10 07:00 - 10:00 czwartek

Właściciel katalogu:


Alfa Koncept Marcin Trojan
NIP: 966-185-59-67, REGON: 200866638

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z RODO. Przebywając na stronie akceptujesz regulamin strony Club SEO. Jeśli jest inaczej opuść ją.

Zgadzam się, zamknij informację | Nie zgadzam się, opuść stronę