prev
Różnego typu chillery wody lodowej pracują w wielu firmach. Znajdziemy je w składzie instalacji chłodzących. Zabezpieczają wtryskarki, wytłaczarki i lasery przed przegrzaniem. To nie koniec gdyż chiller pracuje w niejednym systemie klimatyzacji. Świetne osiągi oferują naturalnie urządzenia renomowanych marek. Bez wątpienia należy do nich agregat wody lodowej noszący logo MTA Spa. Ta włoska firma gwarantuje klientom wysoką jakość. Oficjalnego dystrybutora tego sprzętu można znaleźć na stronie chillery.
Wyświetleń: 125 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
W poczet usługi sprzątanie biur Warszawa powinien wchodzić szereg czynności. Chodzi na przykład o odkurzanie posadzek wraz z wykładzinami, wycieranie kurzy czy czyszczenie łazienek. Taki zestaw prac i dużo więcej oferuje Galtim Usługi. Wykonuje również poszukiwane sprzątanie osiedli Warszawa. W jego składzie znalazło się porządkowanie chodników, podjazdów i altanek śmietnikowych jak również dezynfekcja śmietników. Nie były to ostanie opcje do wyboru. Kolejną usługą, wykonywaną przez Galtim jest sprzątanie klatek Warszawa.
Wyświetleń: 236 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
Jedna z najczęstszych, męskich dolegliwości to łagodny rozrost prostaty. Bywa też określany skrótową nazwą BPH. Innowacyjną metodą leczenia jest operacja prostaty laserem holmowym. Tego typu zabieg przeprowadzany w szpitalu Specjalista jest szybki i skuteczny. Co ważne dla każdego pacjenta operacja laserowa jest mało inwazyjna. Dzięki temu skraca czas pozostawania w szpitalu i dojścia do pełnej sprawności. Tymi samymi walorami charakteryzuje się laserowe rozbijanie kamieni nerkowych.
Wyświetleń: 302 / Kliknięć: 2 / Szczegóły wpisu
next

Regulamin:

 1. Dodawanie stron do katalogu i jego przeglądanie jest darmowe.
 2. Moderowanie dodanych wpisów jest odpłatne.
 3. Administracja przewiduje bezpłatną moderację dla wpisów dodanych w określonym przedziale czasowym. Informacja o przedziale czasowym, w którym będzie udostępniona ta możliwość zostanie zamieszona w oknie dodawania wpisu oraz na stronie regulaminu katalogu.
 4. Dopisywana strona musi mieć unikalny, nigdzie nie używany opis. Strony z powielonym opisem będą kasowane, a opłata za moderację wpisów nie będzie zwracana.
 5. Administracja zastrzega sobie zezwolenie do edycji bądź wykreślenia wpisu bez podania przyczyny.
 6. Wpisy są widoczne w katalogu po przejrzeniu przez administrację.
 7. Info o dokonanej moderacji wysyłamy w wiadomości e-mail.
 8. Jeśli zaistniała konieczność edycji bądź wyeliminowania wpisu skontaktuj się z administracją z adresu e-mail przypisanego do niego.
 9. Administracja katalogu nie ponosi odpowiedzialności za wpisy, a w szczególności za treści ich opisów.
 10. Sex shopy, strony związane z hazardem i niezgodne z polskim prawem będą kasowane.
 11. Blogi będą akceptowane wyłącznie pod warunkiem dodania ich do kategorii lub podkategorii blogi.
 12. Wpis musi posiadać opis i tagi powiązane z tematyką strony.
 13. Wpis nie może zawierać w treści błędów ortograficznych ani nadużyć pisania DRUKOWANYMI LITERAMI.
 14. Adresy www przypisane do wpisów muszą kierować na stronę główną. Podstrony i subdomeny mogą nie zostać zaakceptowane.

Najbliższe terminy dodania wpisu z darmową moderacją:

 • 2021-04-21 15:00 - 17:00 czwartek
 • 2021-04-28 18:00 - 20:00 czwartek
 • 2021-05-04 19:00 - 21:00 środa

Właściciel katalogu:


Alfa Koncept Marcin Trojan
NIP: 966-185-59-67, REGON: 200866638

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z RODO. Przebywając na stronie akceptujesz regulamin strony Club SEO. Jeśli jest inaczej opuść ją.

Zgadzam się, zamknij informację | Nie zgadzam się, opuść stronę