prev
Lekarz medycyny Adriana Łukasik propaguje swoje działania hasłem dermatolog Mszana Dolna. Uzyskała wykształcenie na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uzupełniła je specjalistycznymi kursami. Dzięki temu, oraz dużemu doświadczeniu świadczy liczne usługi. Jedną z nich jest zamykanie naczynek Mszana Dolna. Do kolejnych należy zwalczanie cellulitu, nadpotliwości i rozstępów. Istotne miejsce w ofercie zajmują zabiegi laserowe Mszana Dolna. To oczywiście nadal nie koniec dostępnych opcji.
Wyświetleń: 218 / Kliknięć: 4 / Szczegóły wpisu
Czasem zdarza się, że spłacenie długów jest bardzo trudne. Gdy zobowiązań nie udaje się pokryć z comiesięcznego wynagrodzenia niezbędna jest pomoc w oddłużaniu. Do skutecznych metod wsparcia należy ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Procedura działająca tak jak oddłużanie spółki. Pierwszy etap drogi do spłaty długów to dowiedzenie się jak ogłosić upadłość. Wartościowych informacji udzieli Kancelaria Twój Prawnik. Poza tym pomoże stworzyć wniosek o upadłość.
Wyświetleń: 162 / Kliknięć: 4 / Szczegóły wpisu
next

Kobiety które kochają za bardzo

Kobiety które kochają za bardzo Działająca od 2007 roku Fundacja Kobiece Serce zajmuje się trudnym problemem, a jest nim uzależnienie od miłości.Nawet to piękne uczucie czasem staje się przekleństwem. Tak samo trudnym do pokonania jak alkoholizm. To uzależnienie już w 1985 roku zdiagnozowała Robin Norwood. Jej książka opisuje kobiety które kochają za bardzo. Panie, dla których najważniejszy jest mężczyzna. Przez to, między innymi, powstają toksyczne związki. Wspomniane uzależnienie nie zawsze jest rozpoznawane prawidłowo. Nie jest zatem właściwie leczone. Zmianą tej tendencji zajmuje się fundacja, oferując warsztaty dla kobiet, terapię grupową i indywidualną. Nie daj się uzależnieniu. Pomoc znajdziesz na portalu www.kobieceserca.pl.

Szczegóły strony kobieceserca.pl:

Podlinkuj stronę kobieceserca.pl:

Kobiety które kochają za bardzo

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • terapia dzieci białystok »

  OTWARCI to kolektyw profesjonalistów, jaki specjalizuje się w wybitnie różnorodnych postaciach pomocy psychologicznej. O ile masz jakiekolwiek kłopoty natury psychologicznej, w takim przypadku nadzwyczaj miło zapraszamy do zajrzenia do naszego gabinetu. Nie czekaj, aż kłopoty same zanikną, bowiem niesłychanie często nawet drobne dylematy zdołają okazać się takimi, jakie spowalniają typowe działanie w społeczeństwie. Na witrynie obrazujemy cały obręb naszej działalności.

  Data dodania: 10 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  W ramach naszej oferty znajduje się diagnozowanie również leczenie chorób psychicznych. Jeżeli chcesz skorzystać z moich porad proponuje wizytację w gabinecie bądź w pilnych sprawach proponuję wizytę w domu. Gabinet powstał w 1999 roku oferuję swoje usługi w Warszawie, Otwocku oraz Pomiechówku. Od tego czasu zyskałem bardzo różne doświadczenie, jakie jest niezbędne w tyn zawodzie. Odwiedzając stronę internetową odszukasz dużo wskazówek także cennik za usługi.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Osobista - psychoterapia online »

  Czujesz przygnębienie i apatię? Poszukujesz spokoju wewnętrznego? Chcesz dojść do ładu ze swoim życiem?Zwrócenie się po fachową poradę do specjalisty bywa trudne. Czasem jest to brak czasu, kiedy indziej skrępowanie, niewystarczająca motywacja lub względy finansowe.Interesującą alternatywą może być wsparcie psychologiczne online. Poradnia Osobista to sprawdzony przez wielu ludzi serwis internetowy, oferujący porady psychologiczne i coaching online. Obok zalet typowych dla komunikacji elektronicznej (większa swoboda, elastyczność, anonimowość, niższa cena), Poradnię Osobistą wyróżnia przyjazny design strony, przejrzystość i znakomici specjaliści - wyłącznie bardzo dobrze oceniani przez pacjentów w realu.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia alkoholowa »

  Osoby uzależnione od alkoholu, szukające sposobu na to jak przestać pić, zachęcamy do wybrania Ośrodka Oaza. Gwarantujemy stuprocentową dyskrecję i anonimowość. Dzięki umiejętnie poprowadzonej terapii alkoholowej, pomocy w grupie oraz najlepszej opiece medycznej i terapeutycznej możliwe jest pokonanie uzależnienia. Mamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu pacjentów przez ciężki lecz efektywny detoks alkoholowy. Akcent kładziemy także na samą terapię, która odbyta w całości daje prawdopodobieństwo na długoletnią wstrzemięźliwość. Mamy również specjalny program dla osób współuzależnionych.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia w Poznaniu »

  Prywatna pracownia psychologiczna i psychoterapeutyczna HUMANI znajduje się w poznańskiej dzielnicy Sołacz. Organizowane są tu zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych – w formie konsultacji, psychoterapii indywidualnej, rodzinnej i grupowej. Uważamy, że nawet w najtrudniejszej sytuacji możliwe jest wsparcie, które daje akceptację, ulgę i ogólną poprawę. Nasi pacjenci mogą pod czujnym okiem profesjonalnego zespołu: psychologa, terapeuty, psychiatry i seksuologa, dążyć do obranego celu, prowadzącego do uładzenia zdrowia psychicznego. Dla psychoterapeutów prowadzimy kursy rozwijające umiejętności zawodowo-interpersonalne. Nasze postępowanie opieramy na myśleniu systemowym. Na człowieka patrzymy głównie przez prymat psychodynamiczny i relacyjny.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Integracja sensoryczna Warszawa »

  Myślą przewodnią przedstawianej strony jest działalność Pracowni Psychologicznej Ego. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób dorosłych, jak i do dzieci. Integracja sensoryczna to istotny aspekt działań pracowni z siedzibą w mieście Warszawa. Organizujemy konsultacje dla firm rozwijające potencjał pracowników. Dzięki naszej pomocy polubisz siebie i odzyskasz wiarę we własne siły. Na witrynie zamieszczane są felietony traktujące o rozmaitych problemach. Proponujemy pomoc w zakresie rozwiązywania problemów osobistych, małżeńskich i zawodowych.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Warszawa »

  Na czym polega praca psychologa? Jej naczelnym celem jest rozmowa pomiędzy pacjentem, a psychologiem. Podczas konwersacji zarówno pacjent jak dobry psycholog usiłują wyjaśnić kłopoty pacjenta poprzez wykrycie podstawy problemu, a także jego rozpatrywaniem. Rozmawia się o wszystkim co dotyczy pacjenta, o jego przeszłości, o tym co się teraz dzieje w jego życiu, a także o tym jakie ma cele na przyszłość. Terapeuta ułatwia rozwiązać kłopoty i stara się wdrożyć punkty leczenia ażeby uzyskać zamierzone cele na przyszłość co poprawia w skutku samopoczucie i stan umysłowy pacjenta.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Rozwoju - Psycholog Poznań »

  Pracownia Rozwoju i Psychoterapii Gestalt oferuje: psychoterapię indywidualną, pomoc psychologiczną, konsultacje psychologiczne, konsultacje z psychologiem sportowym. Pomoc mogą uzyskać dorośli, młodzież i dzieci. Praca opiera się na koncepcji Gestalt, która kładzie nacisk na świadome doświadczania sobie budowane w relacji terapeutycznej opartej na uważności i autentycznym kontakcie. Psychoterapeuta towarzyszy klientom i wspiera ich w poznawaniu siebie, podejmowaniu decyzji i wprowadzaniu zmian.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • W RELACJI - Psychoterapia Warszawa Praga Południe »

  Psychoterapia i pomoc psychologiczna dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Ośrodek psychoterapii W RELACJI oferuje profesjonalną pomoc osobom z różnymi potrzebami psychologicznymi: znajdującymi się w kryzysie, przeżywającymi długotrwałe, przykre emocje, z trudnościami w kontakcie z innymi, a także poszukującymi wsparcia w rozwoju.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia.poznan.pl - Psychiatra »

  Choroba psychiczna jest do wyleczenia. Odwiedź najlepszy gabinet psychiatryczny w Poznaniu. Postaw na to co przygotowuje dla swoich pacjentów psychoterapeuta Dr Paulina Klonowska-Woźniak. Wieloletnie doświadczenie w leczeniu rozmaitych przypadków. Depresja, nerwice, niska samoocena i wiele więcej. To najlepszy terapeuta w mieście Poznań, to psychiatra który pomoże Ci pozbyć się Twoich problemów.

  Data dodania: 10 03 2016 · szczegóły wpisu »

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z RODO. Przebywając na stronie akceptujesz regulamin strony Club SEO. Jeśli jest inaczej opuść ją.

Zgadzam się, zamknij informację | Nie zgadzam się, opuść stronę