Kobiety które kochają za bardzo

Kobiety które kochają za bardzo Działająca od 2007 roku Fundacja Kobiece Serce zajmuje się trudnym problemem, a jest nim uzależnienie od miłości.Nawet to piękne uczucie czasem staje się przekleństwem. Tak samo trudnym do pokonania jak alkoholizm. To uzależnienie już w 1985 roku zdiagnozowała Robin Norwood. Jej książka opisuje kobiety które kochają za bardzo. Panie, dla których najważniejszy jest mężczyzna. Przez to, między innymi, powstają toksyczne związki. Wspomniane uzależnienie nie zawsze jest rozpoznawane prawidłowo. Nie jest zatem właściwie leczone. Zmianą tej tendencji zajmuje się fundacja, oferując warsztaty dla kobiet, terapię grupową i indywidualną. Nie daj się uzależnieniu. Pomoc znajdziesz na portalu www.kobieceserca.pl.

Szczegóły strony kobieceserca.pl:

Podlinkuj stronę kobieceserca.pl:

Kobiety które kochają za bardzo

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny msnbot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Depresja »

  Witryna trzymsie.pl o tematyce psychologii ma głównie na celu wspierać osoby borykające się z ciężkimi do leczenia schorzeniami natury psychicznej, takimi jak depresja, stany lękowe, nerwice natręctw, zaburzenia odżywiania czy też różnego rodzaju uzależnienia. Ta społecznościowa strona o tematyce psychologicznej ma już ponad tysiąc zarejestrowanych użytkowników z którymi możesz rozmawiać i wymieniać się opiniami, radami i spostrzeżeniami o nierównej walce z popularnymi dolegliwościami o podłożu psychologicznym. W portalu Trzymsie zarejestrowało się także liczne grono specjalistów i psychoterapeutów, którzy mogą służyć fachową poradą naszym użytkownikom.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny ośrodek leczenia uzależnień »

  Przedstawiamy Państwu niepaństwową poradnię odwykową noszącą nazwę Mandala, która ma swoje siedziby na Dolnym Śląsku, a oddaje się terapii i leczeniu nałogów. Trzeba wszak nadmienić, że prywatny ośrodek leczenia uzależnień Mandala nie zajmuje się niesieniem pomocy tylko osobom borykającym się z nałogami, ponadto to, czym także może się zająć to niesienie pomocy rodzinom uzależnionych. Zatem można od razu dostrzec, że w polu poczynań Mandali pozostaje głównie leczenie alkoholizmu oraz innych uzależnień, takich jak siecioholizm, czy tytułem przykładu uzależnienie od komputera.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia w Poznaniu »

  Prywatna pracownia psychologiczna i psychoterapeutyczna HUMANI znajduje się w poznańskiej dzielnicy Sołacz. Organizowane są tu zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych – w formie konsultacji, psychoterapii indywidualnej, rodzinnej i grupowej. Uważamy, że nawet w najtrudniejszej sytuacji możliwe jest wsparcie, które daje akceptację, ulgę i ogólną poprawę. Nasi pacjenci mogą pod czujnym okiem profesjonalnego zespołu: psychologa, terapeuty, psychiatry i seksuologa, dążyć do obranego celu, prowadzącego do uładzenia zdrowia psychicznego. Dla psychoterapeutów prowadzimy kursy rozwijające umiejętności zawodowo-interpersonalne. Nasze postępowanie opieramy na myśleniu systemowym. Na człowieka patrzymy głównie przez prymat psychodynamiczny i relacyjny.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek odwykowy »

  Polecany Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA oferuje pacjentom pomoc terapeutyczną czy lekarską w zakresach typu leczenie odwykowe czy odtrucia alkoholowe. Propozycja terapeutyczna oraz lecznicza zawiera bezpieczny oraz dyskretny detoks w kameralnym ośrodku pod staranną opieką medyczną oraz psychologiczną. Pobyt terapeutyczny w ekskluzywnych warunkach – witryna w internecie zapewnia możliwość odbycia wirtualnego spaceru. Zapewniamy osobiste podejście do każdego z pacjentów. Zapewniamy skuteczne leczenie alkoholizmu i pozostałych nałogów. Nasza propozycja to terapia stacjonarna oraz ambulatoryjna. Współpracujemy z ośrodkiem uzdrowiskowym, zapewniając pełną odnowę psychiczną i fizyczną pacjenta. Niepubliczny Ośrodek Odwykowy Oaza gwarantuje powrót do życia bez szkodliwych uzależnień.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła psychoterapii »

  Nasza profesjonalna szkoła psychoterapii przekazuje wymaganą wiedzę o psychopatologii. W ramach oferty działa również ośrodek trenerów, w którym nauka odbywa się przez 12 miesięcy. Staramy się, by klienci byli zadowoleni z naszej działalności.Analizujemy, kim jest coach i jakie są jego zadania względem uczestników.Szkoła psychoterapii stworzona została dla psychologów i pedagogów rodzinnych. Niedawno rozpoczął się nabór na rok 2012. By w nim uczestniczyć, należy wypełnić formularz dostępny na stronie w pliku doc.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Zaporowski - Psychoterapeuta Kraków »

  Paweł Zaporowski psychoterapeuta z Krakowa zajmuje się psychoterapią indywidualną, terapią małżeńską i par, psychoterapią dorosłych, młodzieży i dzieci. Oferuje specjalistyczną pomoc, profesjonalizm i dyskrecję. Prywatny gabinet terapeutyczny znajduje się w południowej części Krakowa, na ulicy Widok. Jako doświadczony psychoterapeuta pomaga ludziom zmagać się z dużymi problemami, wliczając w to: porady małżeńskie, terapia związków i par, terapia depresji.

  Data dodania: 26 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Józef Palasz - Prywatny Gabinet Terapii Uzależnień »

  Jeżeli tutaj trafiłeś, to znaczy, że Ty lub ktoś Ci bliski, potrzebuje pomocy w zakresie leczenia alkoholizmu.Józef Palasz jest Certyfikowanym Specjalistą Psychoterapii Uzależnień. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi i ich rodzinami.Potrzebujesz pomocy dla siebie, kogoś Ci bliskiego? Zrób ten pierwszy krok...

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • W RELACJI - Psychoterapia Warszawa Praga Południe »

  Psychoterapia i pomoc psychologiczna dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Ośrodek psychoterapii W RELACJI oferuje profesjonalną pomoc osobom z różnymi potrzebami psychologicznymi: znajdującymi się w kryzysie, przeżywającymi długotrwałe, przykre emocje, z trudnościami w kontakcie z innymi, a także poszukującymi wsparcia w rozwoju.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zieleniewska.com - Pomoc psychologiczna Warszawa centrum »

  Jeżeli szukasz pomocy psychologicznej a mieszkasz w Warszawie to koniecznie sprawdź ofertę dypolomowanej psychoterapeutki - Pani Zieleniewskiej.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia.poznan.pl - Psychiatra »

  Choroba psychiczna jest do wyleczenia. Odwiedź najlepszy gabinet psychiatryczny w Poznaniu. Postaw na to co przygotowuje dla swoich pacjentów psychoterapeuta Dr Paulina Klonowska-Woźniak. Wieloletnie doświadczenie w leczeniu rozmaitych przypadków. Depresja, nerwice, niska samoocena i wiele więcej. To najlepszy terapeuta w mieście Poznań, to psychiatra który pomoże Ci pozbyć się Twoich problemów.

  Data dodania: 10 03 2016 · szczegóły wpisu »