prev
Lekarz medycyny Adriana Łukasik propaguje swoje działania hasłem dermatolog Mszana Dolna. Uzyskała wykształcenie na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uzupełniła je specjalistycznymi kursami. Dzięki temu, oraz dużemu doświadczeniu świadczy liczne usługi. Jedną z nich jest zamykanie naczynek Mszana Dolna. Do kolejnych należy zwalczanie cellulitu, nadpotliwości i rozstępów. Istotne miejsce w ofercie zajmują zabiegi laserowe Mszana Dolna. To oczywiście nadal nie koniec dostępnych opcji.
Wyświetleń: 309 / Kliknięć: 4 / Szczegóły wpisu
Często uprawianie ulubionego hobby wiąże się z zakupem odpowiedniego obuwia. Takiego jak na przykład buty trekkingowe. Starannie dobrane modele znajdują się w ofercie sklepu Kaiteki. Równie dużą kategorię produktową tworzą buty militarne. Polecane miłośnikom survivalu i wojskowości. Wiele osób zainteresują trwałe mokasyny żeglarskie. Co ważne, Kaiteki nie ogranicza się do sprzedaży obuwia dla hobbystów. Dostępne są także wysokiej jakości buty do lasu. Dla kogo zostały stworzone? W głównej mierze są to buty dla leśników codziennie pracujących w trudnym terenie.
Wyświetleń: 64 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
next

Kobiety które kochają za bardzo

Kobiety które kochają za bardzo Działająca od 2007 roku Fundacja Kobiece Serce zajmuje się trudnym problemem, a jest nim uzależnienie od miłości.Nawet to piękne uczucie czasem staje się przekleństwem. Tak samo trudnym do pokonania jak alkoholizm. To uzależnienie już w 1985 roku zdiagnozowała Robin Norwood. Jej książka opisuje kobiety które kochają za bardzo. Panie, dla których najważniejszy jest mężczyzna. Przez to, między innymi, powstają toksyczne związki. Wspomniane uzależnienie nie zawsze jest rozpoznawane prawidłowo. Nie jest zatem właściwie leczone. Zmianą tej tendencji zajmuje się fundacja, oferując warsztaty dla kobiet, terapię grupową i indywidualną. Nie daj się uzależnieniu. Pomoc znajdziesz na portalu www.kobieceserca.pl.

Szczegóły strony kobieceserca.pl:

Podlinkuj stronę kobieceserca.pl:

Kobiety które kochają za bardzo

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Depresja »

  Witryna trzymsie.pl o tematyce psychologii ma głównie na celu wspierać osoby borykające się z ciężkimi do leczenia schorzeniami natury psychicznej, takimi jak depresja, stany lękowe, nerwice natręctw, zaburzenia odżywiania czy też różnego rodzaju uzależnienia. Ta społecznościowa strona o tematyce psychologicznej ma już ponad tysiąc zarejestrowanych użytkowników z którymi możesz rozmawiać i wymieniać się opiniami, radami i spostrzeżeniami o nierównej walce z popularnymi dolegliwościami o podłożu psychologicznym. W portalu Trzymsie zarejestrowało się także liczne grono specjalistów i psychoterapeutów, którzy mogą służyć fachową poradą naszym użytkownikom.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Wrocław »

  Ośrodek Terapii Psychiatryczno-Psychologicznej Self z Wrocławia to ośrodek, w którym korzyść chorego jest kwestią najbardziej istotną. Ośrodek Self budują profesjonaliści, którzy przez lata rozszerzali swoją wiedzę z dziedziny psychiatrii i psychologii. Psycholog, psycholog kliniczny, psychiatra, specjalista terapii uzależnień są równocześnie doświadczonymi psychoterapeutami, którzy organizują zajęcia dla grup, par lub pojedynczych pacjentów. Lekarze ci w obawie o solidność i korzyść pacjentów wykorzystują superwizję i wciąż rozszerzają swoje kwalifikacje. Spotkania z ekspertami wymagają telefonicznej rezerwacji.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia w Poznaniu »

  Prywatna pracownia psychologiczna i psychoterapeutyczna HUMANI znajduje się w poznańskiej dzielnicy Sołacz. Organizowane są tu zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych – w formie konsultacji, psychoterapii indywidualnej, rodzinnej i grupowej. Uważamy, że nawet w najtrudniejszej sytuacji możliwe jest wsparcie, które daje akceptację, ulgę i ogólną poprawę. Nasi pacjenci mogą pod czujnym okiem profesjonalnego zespołu: psychologa, terapeuty, psychiatry i seksuologa, dążyć do obranego celu, prowadzącego do uładzenia zdrowia psychicznego. Dla psychoterapeutów prowadzimy kursy rozwijające umiejętności zawodowo-interpersonalne. Nasze postępowanie opieramy na myśleniu systemowym. Na człowieka patrzymy głównie przez prymat psychodynamiczny i relacyjny.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Integracja sensoryczna Warszawa »

  Myślą przewodnią przedstawianej strony jest działalność Pracowni Psychologicznej Ego. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób dorosłych, jak i do dzieci. Integracja sensoryczna to istotny aspekt działań pracowni z siedzibą w mieście Warszawa. Organizujemy konsultacje dla firm rozwijające potencjał pracowników. Dzięki naszej pomocy polubisz siebie i odzyskasz wiarę we własne siły. Na witrynie zamieszczane są felietony traktujące o rozmaitych problemach. Proponujemy pomoc w zakresie rozwiązywania problemów osobistych, małżeńskich i zawodowych.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Joanna Borowczak jest psychologiem z długim stażem. Odbyła wiele szkoleń z zakresu terapii i pomocy psychologicznej. Pracuje zarówno z osobami dorosłymi, nastolatkami, jak i dziećmi. Pomaga im radzić sobie z przytłaczającymi problemami, lękami i zmartwieniami. Jej gabinet znajduje się w Poznaniu, przy ulicy Generała Maczka, na pierwszym piętrze pawilonu usługowo-handlowego. Joanna Borowczak zaprasza do siebie wszystkich, którzy czują się zagubieni, mają problemy z samoakceptacją, zaufaniem drugiemu człowiekowi.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek odwykowy »

  Polecany Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA oferuje pacjentom pomoc terapeutyczną czy lekarską w zakresach typu leczenie odwykowe czy odtrucia alkoholowe. Propozycja terapeutyczna oraz lecznicza zawiera bezpieczny oraz dyskretny detoks w kameralnym ośrodku pod staranną opieką medyczną oraz psychologiczną. Pobyt terapeutyczny w ekskluzywnych warunkach – witryna w internecie zapewnia możliwość odbycia wirtualnego spaceru. Zapewniamy osobiste podejście do każdego z pacjentów. Zapewniamy skuteczne leczenie alkoholizmu i pozostałych nałogów. Nasza propozycja to terapia stacjonarna oraz ambulatoryjna. Współpracujemy z ośrodkiem uzdrowiskowym, zapewniając pełną odnowę psychiczną i fizyczną pacjenta. Niepubliczny Ośrodek Odwykowy Oaza gwarantuje powrót do życia bez szkodliwych uzależnień.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Warszawa »

  Na czym polega praca psychologa? Jej naczelnym celem jest rozmowa pomiędzy pacjentem, a psychologiem. Podczas konwersacji zarówno pacjent jak dobry psycholog usiłują wyjaśnić kłopoty pacjenta poprzez wykrycie podstawy problemu, a także jego rozpatrywaniem. Rozmawia się o wszystkim co dotyczy pacjenta, o jego przeszłości, o tym co się teraz dzieje w jego życiu, a także o tym jakie ma cele na przyszłość. Terapeuta ułatwia rozwiązać kłopoty i stara się wdrożyć punkty leczenia ażeby uzyskać zamierzone cele na przyszłość co poprawia w skutku samopoczucie i stan umysłowy pacjenta.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Zaporowski - Psychoterapeuta Kraków »

  Paweł Zaporowski psychoterapeuta z Krakowa zajmuje się psychoterapią indywidualną, terapią małżeńską i par, psychoterapią dorosłych, młodzieży i dzieci. Oferuje specjalistyczną pomoc, profesjonalizm i dyskrecję. Prywatny gabinet terapeutyczny znajduje się w południowej części Krakowa, na ulicy Widok. Jako doświadczony psychoterapeuta pomaga ludziom zmagać się z dużymi problemami, wliczając w to: porady małżeńskie, terapia związków i par, terapia depresji.

  Data dodania: 26 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Rozwoju - Psycholog Poznań »

  Pracownia Rozwoju i Psychoterapii Gestalt oferuje: psychoterapię indywidualną, pomoc psychologiczną, konsultacje psychologiczne, konsultacje z psychologiem sportowym. Pomoc mogą uzyskać dorośli, młodzież i dzieci. Praca opiera się na koncepcji Gestalt, która kładzie nacisk na świadome doświadczania sobie budowane w relacji terapeutycznej opartej na uważności i autentycznym kontakcie. Psychoterapeuta towarzyszy klientom i wspiera ich w poznawaniu siebie, podejmowaniu decyzji i wprowadzaniu zmian.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Danuta Kuriańska - Gabinet Psychoterapii »

  Psychoterapeutka mgr Danuta Kuriańska prowadzi psychoterapię osób uskarżających się na wszelkiego typu depresje, nerwice oraz współuzależnienia. Prowadzi również terapię par małżeńskich oraz DDA. W pracy z pacjentem stosuje metodę psychodynamiczną. Prowadzi terapię osób dorosłych, krótko lub długoterminową. Gabinet Psychoterapii Danuty Kuriańskiej mieści się w centrum Krakowa, przy ul. Długa 3, w pobliżu dworca autobusowego RDA i dworca kolejowego.

  Data dodania: 30 10 2020 · szczegóły wpisu »

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z RODO. Przebywając na stronie akceptujesz regulamin strony Club SEO. Jeśli jest inaczej opuść ją.

Zgadzam się, zamknij informację | Nie zgadzam się, opuść stronę